• 4,5% na 12 miesięcy dzięki Lokacie Aktywnej od Toyota Bank2014-03-11

  Druga edycja promocji Lokaty Aktywnej, jednej z najkorzystniejszych lokat na rynku, oferuje wszystkim aktywnym klientom Banku dodatkowe odsetki, które podwyższają oprocentowanie do 4,5% w skali roku. To kolejna lokata Toyota Bank, po Lokacie Mocny Procent, której oprocentowanie wyraźnie przekracza 4,0%.  Promocyjna Lokata Aktywna Toyota Bank to nie tylko atrakcyjne oprocentowanie na 12 miesięcy, ale także wysoki próg możliwych do ulokowania środków. Na Lokacie Aktywnej można zdeponować aż do 50 tys. złotych. Aby skorzystać z promocji wystarczy być aktywnym klientem Banku: założyć jedno z kont oferowanych przez Toyota Bank, utrzymać na nim odpowiednie saldo i aktywnie korzystać z jednej z kart płatniczych wydawanych przez Bank. Do promocji można przystąpić do 11 kwietnia 2014 roku.
   
  - Promocyjne warunki Lokaty Aktywnej czynią z niej jeden z najbardziej atrakcyjnych depozytów na rynku. Toyota Bank oferuje nie tylko bardzo wysokie oprocentowanie, także 12-miesięczny okres trwania oraz wysoki próg lokowanych oszczędności. Dzięki ofercie Lokaty Aktywnej, Toyota Bank podkreśla swoją przynależność do czołówki banków jeśli chodzi o ofertę depozytową- mówi Ireneusz Wojciechowski, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Toyota Bank.
   
  Lokata Mocny Procent skierowana jest do klientów ceniących sobie elastyczność dostępu do zdeponowanych środków. 2-dniowa lokata oferuje oprocentowanie do 4,8% w skali roku w promocyjnej ofercie trwającej do 11 kwietnia 2014 roku. Korzystanie z niej można rozpocząć już od kwoty 2 000 złotych. Maksymalny kwota depozytu wynosi natomiast 32 000 złotych.
   
  Do każdej z lokat Toyota Bank oferuje uznane na rynku konta osobiste oraz zdobywające nagrody w rankingach kardy płatnicze i kredytowe.

  Źródło: Toyota Bank Polska

  Tagi: Toyota bank, lokata bankowa