• Bank Pocztowy promuje lokatę z funduszem inwestycyjnym2015-02-24

  Do końca marca br. obowiązuje promocyjne oprocentowanie Lokaty 3-miesięcznej powiązanej z funduszem inwestycyjnym.  Oprocentowanie wynosi 5%. 

  Lokata 3-miesięczna połączona z funduszami inwestycyjnymi jest efektem współpracy Banku Pocztowego z IPOPEMA TFI. Oprocentowanie lokaty wynosi 5% w skali roku, natomiast minimalna kwota inwestycji na lokatę i fundusz to 3000 zł. Maksymalna kwota lokaty powinna wynieść równowartość zakupionych jednostek uczestnictwa. Oprócz wysokiego oprocentowania lokaty kolejną korzyścią dla Klientów jest fakt, iż w ramach specjalnej oferty  Klienci nie płacą za nabycie jednostek uczestnictwa. 

  – Duże zainteresowanie ofertą funduszy w pierwszych dniach od wprowadzenia oferty potwierdziło słuszność obranej przez Bank Pocztowy strategii dla produktów inwestycyjnych. Do końca marca br. Klienci mogą dodatkowo skorzystać z powiązanej z wybranymi funduszami inwestycyjnymi promocyjnej lokaty, której oprocentowanie na poziomie 5% w skali roku jest jednym z najatrakcyjniejszych na rynku – mówi Szymon Grochowalski odpowiadający w Banku Pocztowym za ofertę produktów inwestycyjnych.

  Tym samym dobierając fundusz do lokaty Klient ma do wyboru zróżnicowany profil ryzyka i potencjał zysku. Klienci nie ponoszą żadnej opłaty za nabycie jednostek inwestycyjnych. Umorzenie jednostek po upływie 12 miesięcy jest również bezpłatne. 

  Lokata z Funduszem dostępna jest w Placówkach i Mikroodziałach Banku Pocztowego – sieci liczącej niemal 300 punktów.

  Źródło: Bank Pocztowy

  Tagi: bank pocztowy