• Nowa lokata strukturyzowana w mBanku2015-01-26

   Do pierwszego lutego br. trwa subskrypcja lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka III. Konstrukcja lokaty zakłada wzrost wartości kontraktu terminowego na WIG20. Zwrot z inwestycji wynieść może nawet 6,75 proc. Lokata objęta jest 100 proc. gwarancją kapitału, a jej założenie jest bezpłatne.   Lokata strukturyzowana Gorąca dwudziestka III bazuje na kontrakcie terminowym na WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia i zakłada zysk klienta, jeśli jego wartość wzrośnie.
  Okres trwania inwestycji to półtora roku. W tym czasie przeprowadzonych zostanie sześć kwartalnych obserwacji. Podczas każdej z nich wartość kontraktu z dnia rozpoczęcia lokaty będzie porównywana z wartością przedziału. Dla trzech pierwszych obserwacji wynosi on 100-110 proc. wartości instrumentu, a dla trzech kolejnych 105-115 proc. Maksymalne oprocentowanie lokaty zostanie naliczone, jeśli wartość aktywa znajdzie się w podanych przedziałach przez sześć kwartałów.
   
  - Nasza nowa lokata strukturyzowana to ciekawa alternatywa dla lokat terminowych czy rachunów oszczędnościowych. W okresie spadających stóp procentowych daje realne szanse na wyższy zysk - mówi Kajetan Kędzior z Wydziału Produktów Inwestycyjnych mBanku. 
  Subskrypcja lokaty Gorąca dwudziestka III potrwa do pierwszego lutego br. Minimalna kwota inwestycji wynosi tysiąc złotych, a klient może bezpłatnie otworzyć dowolną liczbę lokat. Produkt objęty jest całkowitą gwarancją kapitału, co oznacza, że w przypadku pogorszenia się sytuacji na giełdzie bank zapewnia całkowity zwrot zainwestowanej kwoty.
   
  Aby uruchomić lokatę Gorąca dwudziestka III wystarczy posiadać konto w mBanku i po zalogowaniu do systemu transakcyjnego wybrać opcję „otwórz lokatę strukturyzowaną” w zakładce „inwestycje”.
   
  Lokata strykturyzowana Gorąca dwudziestka III to kontynuacja istniejącego już w banku produktu Gorąca dwudziestka. Jego termin zakończenia ustalony został na wrzesień tego roku, a na podstawie dotychczasowych obserwacji, lokata przyniosła już klientom 2,9 proc. zysk. 
   
  Źródło: mBank
   

  Tagi: mbank, lokata strukturyzowana