• Powrót do szkoły - tańszy z Bankiem BGŻ i Gandalfem2013-08-12

  Zbliża się koniec wakacji, czas powrotu do szkoły i…. dużych wydatków w domowych budżetach.  Z Bankiem BGŻ szkolna wyprawka jest znacznie tańsza i łatwiejsza w realizacji.  Wystarczy skorzystać ze wspólnej oferty Banku i Księgarni Internetowej Gandalf (http://www.gandalf.com.pl/), aby kupić podręczniki szkolne z aż 15 procentowym rabatem i darmową wysyłką prosto do domu.

  Wszyscy klienci Banku BGŻ, którzy posiadają lub otworzą konto osobiste i korzystają z bankowości internetowej eBGŻ, mogą otrzymać rabat w wysokości 10 proc. Wyższy rabat – w wysokości 15 proc. -  otrzymają ci,  którzy skorzystają także z pożyczki gotówkowej. Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup podręczników i dokonają płatności przelewem, kartą lub metodą PayPal nie poniosą kosztów przesyłki.
  Z promocji można skorzystać do 30 września 2013.

  – Początek roku szkolnego to zwykle czas wielu wydatków. Nasze produkty zgodnie z hasłem „Bank BGŻ dobrze służy ludziom” ułatwiają codzienne życie. Tym razem dzięki współpracy z księgarnią Gandalf oferujemy możliwość zakupu podręczników szkolnych znacznie taniej niż w tradycyjnej księgarni – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

  Każdy klient, po spełnieniu warunków zawartych w
  Regulaminie Promocji „Zyskaj 15% rabatu z Bankiem BGŻ i Księgarnią Internetową Gandalf”, otrzyma  SMS z kodem rabatowym na podany przez niego numer telefonu komórkowego. Przesłany kod można wykorzystać jeden raz - należy go wpisać na stronie http://www.gandalf.com.pl/ podczas dokonywania zakupów. Kod można wykorzystać jedynie w okresie trwania promocji.

  O Gandalfie:
  Gandalf - księgarnia internetowa, która w swojej ofercie posiada ponad 180 tysięcy produktów: literaturę piękną, poradniki, albumy, książki audio i e-booki. Jest liderem w internetowej sprzedaży podręczników. Zakupy można zrobić pod adresem:
  www.gandalf.com.pl.  Źródło: Bank BGŻ