• W jaki sposób oszczędzamy na dodatkową emeryturę?2012-04-10

  W jaki sposób oszczędzamy na dodatkową emeryturę?

  Różne badania opinii publicznej wskazują, że oszczędności przeznaczone na dodatkową emeryturę deponujemy najczęściej w banku: na lokatach, a nawet na rachunkach bieżących. Dokonując takiego wyboru tracimy podwójnie: po pierwsze, otrzymując niski dochód (nawet poniżej inflacji), po drugie, oddając prawie 1/5 odsetek fiskusowi - w formie podatku od dochodów kapitałowych.

  więcej »
 • TOP 10 - nowy produkt WARTY w Kredyt Banku2012-03-26

  TOP 10 to oferta inwestycyjna życiowej WARTY oparta na koszyku akcji 10 spółek z rynków wschodzących. Po 2,5 roku produkt może wypracować 30% premię zwolnioną z podatku od dochodów kapitałowych, co oznacza, że inwestor otrzyma ją w całości.

  więcej »
 • DB Inwestuj w Przyszłość – Stabilny Wzrost VI w Deutsche Bank PBC2012-03-07

  W Oddziałach Deutsche Bank PBC trwają zapisy w ramach siódmej subskrypcji 15-letniego produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość – Stabilny Wzrost VI, opartego o indeks NOMURA Growth Poland 3, którego celem jest uzyskanie pozytywnych rezultatów zarówno w trakcie wzrostów, jak i spadków na rynkach. Produkt skonstruowany jest w formule „Pareto”; oznacza to, że od początku okresu inwestycji potencjalny zysk generowany jest z całej zadeklarowanej kwoty przy jednorazowej wpłacie początkowej zaledwie 20 proc. przeznaczonych na nią środków. Subskrypcja db Inwestuj w Przyszłość - Stabilny Wzrost VI w sieci Oddziałów Deutsche Bank PBC potrwa do 31 marca br.

  więcej »
1